Zgłaszanie do lokalnych katalogów

Kiedy firma widnieje w wielu serwisach internetowych, jej wiarygodność wzrasta. Zaufanie użytkowników w internecie jest bardzo ograniczone, dlatego wzbudzanie go stanowi kwestię, o którą warto zabiegać. Ponadto obecność naszej działalności w różnych, lokalnych katalogach sprawia, że pojawia się szansa na odnalezienie naszego przedsiębiorstwa przez nowych klientów.

Poza zaufaniem internautów istotne jest, aby zdobyć wiarygodność również w oczach Google. Jeśli wyszukiwarka uzna naszą działalność za nieautentyczną, może obniżyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki obecności firmy w kilku serwisach internetowych roboty Google nie będą miały wątpliwości co do prawdziwości prowadzonej działalności.

Wpisując swoje dane kontaktowe w różnych miejscach w sieci, trzeba być czujnym, żeby nie różniły się one od siebie. Należy zastanowić się, czy chcemy widnieć przykładowo jako:

  • Spółka komandytowo-akcyjna Lokalne SEO czy
  • S.K.A. Lokalne SEO.

Wówczas gdy dane na wszystkich serwisach internetowych, na których się znajdujemy, są całkowicie spójne, mamy szansę uzyskać wyższą pozycję wśród lokalnych wyników wyszukiwania.

lokalne-katalogi

Zgłosimy Cię do lokalnych katalogów!

W sieci znajduje się wiele portali oferujących bezpłatne utworzenie profilu firmy. Zakładając wizytówki samemu, należy uważać, aby nie natknąć się na portal wymagający uiszczania opłat. Dlatego lepiej postawić na zaufanego partnera znającego specyfikę lokalnych katalogów.

Wyselekcjonujemy dla Ciebie najlepsze katalogi firm, które będą odpowiadać najbardziej specyfice Twojej branży i skutecznie wesprą pozycjonowanie lokalne, dając Twojemu przedsiębiorstwu szansę na zdobycie potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Jeżeli w ostatnim czasie zmieniłeś numer telefonu kontaktowego firmy bądź jej siedzibę, zadbamy o to, aby wszystkie dane były aktualizowane na bieżąco na każdej z platform.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków współpracy!