Oferta na Kraków

Pozycjonowanie lokalne to sprawdzony sposób na wyróżnienie się na rynku nasyconym dużą konkurencją, takim jak Kraków. Drugie co do wielkości miasto w Polsce każdego dnia skupia wielu turystów i przedsiębiorców – potencjalnych klientów poszukujących konkretnych produktów lub usług.

Inwestycja w local SEO da Twojej działalności możliwość wyjścia przed szereg konkurencji, zwiększenia konwersji, ale również przyciągnięcia nowych klientów. Wraz z rosnącą popularnością, większą liczbą pozytywnych opinii i systematyczną optymalizacją strony internetowej Twój biznes zyska, podnosząc swój prestiż.

Internauci coraz częściej precyzują swoje wyszukiwania w Google, dodając do fraz lokalizację, więc warto pomóc swojej działalności znaleźć się w czołówce wyszukiwań.

Przykładowo:

  • sushi Kraków – 5 400 wyszukiwań miesięcznie,
  • sushi Kraków dowóz – 260 wyszukiwań miesięcznie,
  • sushi Kraków rynek – 210 wyszukiwań miesięcznie,
  • sushi Kraków kazimierz – 170 wyszukiwań miesięcznie.

Pozycjonowanie www lokalne to dobra droga do zwiększania konkurencyjności dla małych i średnich firm, prowadzących działalność głównie we własnym regionie.

krakow

Oferta:

Zakres naszych usług w ramach local SEO:

  • audyt zawartości serwisu internetowego,
  • przygotowanie słów kluczowych zwiększających widoczność strony w sieci,
  • optymalizacja strony,
  • analityka biznesowa i optymalizacja współczynnika konwersji.

Ze względu na różną specyfikę branż cechuje nas indywidualne podejście. Rzetelna analiza modelu biznesowego pozwala na obranie skutecznych działań i wybranie najlepszej strategii zwiększania popularności serwisu.

Oferujemy również stały konsulting tak, aby wdrożone działania SEO przynosiły korzyści. Tylko systematyczna optymalizacja strony jest w stanie przynosić stałe efekty. Nieprzerwanie dbamy o to, aby widoczność naszych klientów plasowała się na szczycie wyszukiwań.

W celu przygotowania oferty skonsultuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pomocą wideokonferencji.

Zapraszamy również do siedziby naszej firmy.